TRAILER

SPEKTAKLU Heart Impression

<Work

Muzyka pobudza wyobraźnię. Subtelnie, dzięki nieuchwytnym brzmieniom, otwiera umysł i duszę na sztukę. Artysta dobierając intuicyjnie barwę dźwięku fortepianu, gra muzykę płynącą z serca i reżyseruje na żywo Spektakl HeART Impression.


HEART IMPRESSION SHOW - OPIS SPEKTAKLU

HeART Impression (Impresja Serca) to muzyka niezaszufladkowana w żadną kategorię, bez barier i granic, łącząca zwykłych słuchaczy i wyrafinowanych melomanów.

To muzyka pobudzającą wyobraźnię i serca wrażliwych ludzi, wprowadzającą w stan, który wyzwala silne emocje, dostarcza niezapomnianych przeżyć i sprawia, że człowiek staje się szczęśliwszy.

Artur Sychowski gra muzykę od serca, intuicyjnie dobierając barwę dźwięku fortepianu. Instrument stanowi dla niego całe spektrum barw i energii. Jest przedłużeniem jego umysłu i wyobraźni. Łączy on serce z rozumem, reżyserując na żywo spektakl, który tworzy poprzez swoją grę. Nie powtarza tego samego utworu czy koncertu. Każda chwila gry artysty jest wyjątkowa, bowiem wierzy on, że prawdziwa muzyka tworzy się z intuicji i zapowiada objawienie renesansu… EPOKI SERCA!

Koncepcja spektaklu

Muzyka pobudza wyobraźnię. Delikatnie, przez nieuchwytne dźwięki, otwiera umysł i duszę na sztukę. ARTysta intuicyjnie dostosowuje jakość dźwięku fortepianu-hybrydy, gra muzykę, która pochodzi z serca i kieruje występem na żywo, „Impresją Serca”.


HeART Impression Show to wyjątkowy performance muzyczny, łączący taniec, muzykę, grę świateł i efekty specjalne.GALERIA

Zarejestruj swój adres e-mail do Newslettera, aby otrzymywać informacje o trasach koncertowych, biletach, ofertach specjalnych i innych aktualizacjach bezpośrednio od samego ARTura Moon.