TRAILER

PERFORMANCE'U Darkness Impression

Work

Impresje muzyczne są unikalnym doświadczeniem dla słuchaczy, odbywającym się tu i teraz. Koncert jest tworzony przez ARTystę pod wpływem natchnienia i emocji. To dzięki improwizacji każdy spektakl muzyczny brzmi wyjątkowo i jest magią. Wyostrzony  zmysł słuchu powoduje, że stajemy się muzyką podczas Koncertu w Ciemności.

KONCERT w Ciemności - OPIS KONCERTU

Mistyczne koncerty w całkowitej ciemności by ARTur Moon przywołują specjalnie zaaranżowane hipnotyzujące dźwięki fortepianu, które sprawiają, że publiczność zanurza się w muzyce.

W tych wyjątkowo zaaranżowanych doświadczeniach uczestnicy czują i reagują na każdy akord i energię zawartą w dźwięku, umożliwiając im podróż do innych wymiarów.                                                                                                                            Zamknij oczy, zanurz się w ciemności i transformuj spektrum własnych emocji poprzez muzykę
ARTur’a Moon!  Program koncertu jest muzyką autorską. Często są to zupełnie nowe kompozycje, które powstają w czasie tego niekonwencjonalnego performance'u. Jeden koncert to nieprzerwany utwór, którego początek, rozwój i zakończenie możemy przeżyć wraz z dreszczami własnych emocji.

Podczas słuchania tworzonej muzyki, akustycznie na żywo, przekrój dźwięków przez które artysta prowadzi publiczność jest bardzo szeroki.
Od kojących dźwięków, pełnych spokoju, harmonii i relaksu do pełnych emocji i dynamiki momentów, które powodują transformacje emocji słuchaczy.

Ten performance może również zawierać inne znane utwory klasyczne, improwizacje klasyki i jazzu, ale nic nie jest przewidziane, ponieważ kierunek, w którym zmierza koncert, jest zawsze indywidualny i inny, zależy od emocji w momencie tworzenia koncertu.GALERIA

Zarejestruj swój adres e-mail do Newslettera, aby otrzymywać informacje o trasach koncertowych, biletach, ofertach specjalnych i innych aktualizacjach bezpośrednio od samego ARTura Moon.